Kierowca kat. D

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Oświęcim
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Kierowca autobusów, sprzedaż biletów
WYMAGANIA: Prawo jazdy kat. D (do 10/09/2008), kurs na przewóz osób – jeżeli Państwo nie posiadają, to pracodawca wyrabia na własny koszt.
WIZA: Pozwolenie na pracę lub paszport biometryczny.
WYMIAR CZASU PRACY: Godzin dziennie 10 od 5 rano, 5-6 dni w tygodniu.
WYNAGRODZENIE: od 120 zł dziennie, w mies. około 3000 netto zł
ZAKWATEROWANIE: Zakwaterowanie po 2 osoby w pokoju po stronie pracodawca, wyliczają 300 zł
DODATKOWA INFORMACJA: Praca na umowę zlecenia.

Водители категории Д

МЕСТО РАБОТЫ: Освенцим
ТРЕБОВАНИЯ: категория Д должна быть открыта до 10/09/2008 года

ГРАФИК РАБОТЫ: от 200-280 часов в месяц, по желанию
СТАВКА: от 120 зл/день, в месяц около 3000 зл нетто

ДОПОЛНИТЕЛЬНО: Все расходы за код 95, психотесты и больницу оплачивает работодатель
ПРОЖИВАНИЕ: предоставляется работодателем, но 200-300 злотых высчитывают с заработной платы.
Трудоустройство как по рабочим визам, так и по БИОМЕТРИЧЕСКИМ ПАСПОРТАМ