Optymalizacja kosztów pracowników bez leasingu pracowniczego
Rekrutacja i koordynowanie pracowników na podstawie stałej ryczałtowej umowy o współpracę – bez prowizji za każdego kandydata

Zalety:

  • Bezpośrednie zatrudnienie pracownika u pracodawcy bez leasingu pracowniczego – niższy koszt dla firmy = większy przychód dla pracownika;
    • Oszczędność czasu i pieniędzy podczas zatrudnienia obcokrajowców i ich osiedlenia się w Polsce.

Nasi koordynatorzy współpracowali z takimi firmami jak: Biedronka, Rossman, HAVI, Mobilis, Arriva, PKS itd.

Zakres świadczonych usług:

1. Diagnoza potrzeb klienta – Robimy analizę rynku pracy. Przeanalizujemy warunki pracy u innych pracodawców, co pomoże stworzyć bardziej atrakcyjne warunki pracy.

2. Rekrutacja pracowników – Organizujemy cały proces od poszukiwania kandydatów zgodnie z wymaganiami pracodawcy do otwarcia wizy i przystąpienia do pracy w Polsce. Współpracujemy z setkami agencji na Ukrainie, Białorusi i td.

3. Rejestracja pozwolenia na pracę – od rejestracji pozwolenia na pracę do załatwienia niezbędnych dokumentów do rozpoczęcia pracy (PESEL, konto bankowe, Sanepid, orzeczenie lekarskie).

4. Koordynacja – 50 godzin w miesiącu – Pomoc w osiedleniu się kandydata oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Przejmiemy całą komunikację z pracownikami.

Na każdym etapie zapewniamy komunikację w językach polskim, rosyjskim, ukraińskim, białoruski i angielskim.

Wyznaczony Specjalista Noks Sp. z o.o. może reprezentować Pracodawcę/Zleceniodawcę w kontaktach z Urzędami i właściwymi instytucjami zapewniając dopełnienie wszelkich formalności przy zatrudnieniu cudzoziemca.